Kategorie: Wszystkie | audiobook | horror | lektura
RSS
środa, 26 stycznia 2011
Zmierzch - audiobook

Jeden z hitów ostatnich lat: Saga "Zmierzch" (tyt. oryginalny: Twilight) w wersji audio!

Lektorem wpowadzającym nas w świat wampirów i wilkołaków oraz trochę zagubionej dziewczyny jest Anna Dereszowska. Moim zdaniem wybór doskanały! Głos który przyciąga uwagę i uwodzi, dzięki czemu może nawet faceci mieliby ochotę posłuchać tej książki.

Chcesz posłuchać?

O czym jest ten audiobook?

Zmierzch (pierwsza część sagi) -  porywająca historia o miłości, łącząca w sobie horror, romans i powieść o dojrzewaniu.

Zmierzch - Stephenie Meyer - audiobook

Głowną bohaterką jest 17-letnia Isabella Swan, która przeprowadziła się do małego miasteczka. Spotyka w szkole tajemniczego i przystojnego Edwarda Cullena. Jak się okazuje chłopak ma niesamowite zdolności. Bella stara się poznać jego mroczne sekrety, lecz nie zdaje sobie sprawy, że im więcej dowiaduje się o Edwardzie, tym bardziej naraża  siebie i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo. A to dopiero początek całej historii...

Zmierzch jest pierwszą częścią bestsellerowego cyklu powieści Stephenie Meyer, przetłumaczonego na blisko 40 języków, którego sprzedaż przekroczyła 70 milionów egzemplarzy. Określany światowym fenomenem, stał się kultowy także w Polsce. Po sukcesie książki oraz jej ekranizacji nadszedł czas, by wsłuchać się w powieść w wydaniu dźwiękowym. Kilkanaście godzin nagrania pełnej wersji powieści, czytanej przez znaną aktorkę Annę Dereszowską przenosi nas do deszczowego Forks, gdzie zaczęła się historia miłości młodej kobiety i nieśmiertelnego wampira.

Wszystkie cztery tomy sagi (Zmierzch, Księżyc w nowiu, Zaćmienie i Przed świtem) znajdują się w pierwszej dziesiątce "Najlepszych książek dekady" według Amazon.com. Stephenie Meyer jest "Najlepiej sprzedającą się autorką" ostatniego dziesięciolecia zaraz po J.K Rowling.

Zwiastun filmu pierwszej części sagi, która zarobiła blisko 400 milionów dolarów, można obejrzeć poniżej.

Krzyżacy - audiobook

Polecam audiobook powieści Henryka Sienkiewicza "Krzyżacy". Jak ktoś nie lubi czytać albo nie ma czasu jest to doskonała postać zapoznania się z tą lekturą.

Zamiast czytać - POSŁUCHAJ!

 

Krzyżacy - audiobook